Chemik ve výrobě

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Chcete chodit do práce jako do posilovny? Hledáme fyzicky zdatného chemického laboranta pro závod v Lovosicích.

Vaším úkolem bude:

* příprava, kontrola a doplňování provozních roztoků a lázní používaných k povrchovým úpravám materiálů a výrobků dle technologických a bezpečnostních předpisů
* práce ve skladech chemikálií
* zodpovědné nakládání s používanými chemickými látkami a přípravky
* provádění analýz
* vedení záznamů o provedených činnostech a zjištěných hodnotách
* pracovat v třísměnném provozu

Požadujeme
* ÚSO chemického nebo technického směru nebo vyučení v oboru chemie
* pečlivost a zodpovědnost
* standardní dovednosti pro práci s počítačem
* práce je vhodná pro fyzicky zdatné, budete zvedat 25 kg těžké pytle

Výhodou je předchozí praxe z laboratoře nebo průmyslové výroby.

Ke mzdě nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod:

* bonus za beznemocnost 1.500 Kč (max. 1x lékař za měsíc na 4 hodiny)
* bonus za výkon až 1.600 Kč
* závodní dotované stravování od 20 do 31 Kč
* stravenky za noční směny
* příplatky za noční směny
* příspěvek na dojíždění
* možnost životního připojištění nebo penzijního spoření po zkušební době 600 Kč, po 3 letech 900 Kč, po 5 letech 1.200 Kč
* 5 týdnů dovolené
* možnosti mzdového a profesního růstu

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Ústecký kraj