CHEMIK

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáme CHEMIKA pro stabilní, strojírenskou společnost. Pokud máte praxi na podobné pozici, odpovězte ještě DNES!!!!

Pracovní náplň:

* příprava vzorků pro chemické analýzy na AAS analyzátoru,
* kalibrace a vlastní testování na AAS analyzátoru,
* zápis výsledků,
* příprava vzorků pro solnou komoru,
* denní kontrola provozních parametrů solné komory (koncentrace, spad, teplota),
* vyhodnocení korozní odolnosti jednotlivých vzorků (první koroze, 5% koroze),
* denní údržba zařízení pro přípravu vzorků a testování,
* monitorování spotřeby a objednávání přípravků potřebných pro chem. analýzy,
* měření parametrů kotelní vody (pH, vodivost, tvrdost, chloridy, fosforečnany),
* vykonávání měsíčních auditů v laboratoři (zkušební a testovací metody)

Požadujeme
* VŠ/SŠ vzdělání chemického zaměření
* zkušenosti s testováním na AAS výhodou
* znalost základních chemických měření (pH, titrace atd.)
* zkušenosti s testováním v solné komoře výhodou
* základní znalost anglického jazyka
* samostatnost a spolehlivost, týmový hráč
* řidičský průkaz sk. B

- Zajímavé finanční ohodnocení
- 13. plat
- měsíční prémie
- příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj