• P
  • Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Zaměstnavatel: RLC Praha a.s.
Popovičky 100
Popovičky

Místo pracoviště:
- Popovičky 100, 251 01 Říčany u Prahy

Prvotní kontakt:
- e-mail: krahulcova@rlc.cz

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
- Dílčí výrobní operace při zakončování optických propojovacích kabelů - konektorování
- odvíjení a stříhání kabelů, příprava kabelů na jejich zakončení - stripování izolace,
- kompletace, lepení a leštění optických konektorů různých typů a provedení,
- testování - měření
- prvotní balení hotových výrobků aj.
Požadavky na uchazeče:
- nutná manuální zručnost, trpělivost, systematičnost a pečlivost,
- schopnost a ochota učit se novým věcem.
Nabízíme:
- zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, parkování v areálu firmy
- odpovídající platové ohodnocení - podle kvality a přístupu k práci, motivační kritéria.
- doprava od metra Opatov a zpět

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, odborné semináře a vzdělávací kurzy
- školení a vzdělávání v rámci pracovní doby

Kontaktní osoba: Vlasta Krahulcová
Telefon: 271 001 212
Pozice určená pro region: Středočeský kraj