• P
  • Zdravotní laborant/ka - laboratoř klinické mikrobiologie

Zdravotní laborant/ka - laboratoř klinické mikrobiologie

Zaměstnavatel: Laboratoře AGEL a.s.
Zalužanského 1192
Ostrava

Místo výkonu práce: Zalužanského 1192/15, Vítkovice, 703 84 Ostrava 3
1. kontakt e-mailem: kariera@agellab.cz

Společnost Laboratoře AGEL a.s. přijme zdravotní/ho laboranta/ku do laboratoře klinické mikrobiologie v Ostravě - Vítkovicích, jako zástup za dlouhodobou nepřítomnost.

Náplň práce:
zpracování a diagnostika biologického materiálu v oblasti klinické mikrobiologie
práce s laboratorním informačním systémem
obsluha moderní laboratorní techniky

Požadujeme
ukončené středoškolské v oboru zdravotní laborant nebo ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant, popř. magisterský obor přírodovědného zaměření
atestace z oboru klinické mikrobiologie výhodou
spolehlivost, preciznost, týmová práce, zájem o obor, schopnost učit se novým věcem

Nabízíme
zázemí stabilní dynamické společnosti
moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv
platové podmínky dle platného mzdového předpisu
5 týdnů dovolené +3 dny placeného pracovního volna
příspěvek na stravování
příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
odměny při životních jubileích
příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu
Multisport karta

Doba určitá od 1.10.2019 do 30.9.2020 s možností prodloužení.

Kontaktní osoba: Zuzana Buroňová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj