• P
  • Směnová laborantka, směnový laborant

Směnová laborantka, směnový laborant

Zaměstnavatel: Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
Havlíčkova 605
Kolín

První kontakt:
osobně: PO - 08.00 -09.00, Havlíčkova 605
telefonicky: PO - PÁ 08.00 - 14.00hod
e-mailem: job@draslovka.cz

Požadujeme:
maturitu v chemickém oboru nebo praxi v chemické laboratoři
pozitivního ducha, chuť pracovat a učit se

Náplň práce:
kontrola kvality na všech úrovních výroby
zodpovědnost za provádění analýz podle stanovených postupů a dokumentace
vstupní, výstupní a mezioperační kontroly
spolupráce s ostatními dodděleními společnosti

Nabízíme:
stabilitu a jistotu
smysluplnou a rozmanitou práci
dovolenou nad rámec zákoníku práce
dotované závodní stravování a stravenky
příspěvěk zaměstnavatele na penzijní připojištění
lékařská péče v místě zaměstnavatele
systém volných benefitů Cafeteria na dovolenou, kulturu, sport, zdraví a vzdělání

Kontaktní osoba: Jiroušková Hana Mgr. Buřivalová Kateřina,
Telefon: 321 335 315; 321 335 208
Pozice určená pro region: Středočeský kraj