• P
  • Montážní dělníci mechanických zařízení

Montážní dělníci mechanických zařízení

Zaměstnavatel: Safran Cabin CZ s.r.o.
Univerzitní 1119

Náplň práce:
- ruční montáž leteckých interiérů, převážně jemné zámečnické práce
- montáž dle strojařské výkresové dokumentace
Požadujeme:
- výhodou vyučení v oboru zámečník nebo podobném
- znalost čtení strojařské výkresové dokumentace
- manuální zručnost a zámečnické dovednosti podmínkou
- schopnost a zájem učit se nové věci a pracovní postupy
- pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
- zajímavou tvůrčí práci v mezinárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- stabilitu, perspektivu
- týden dovolené navíc, závodní stravování a další benefity

Nabízíme:
Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Kontaktní osoba: Jiří Fišer
Telefon: 377 664 209
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj