• P
  • Technik - chemik

Technik - chemik

Zaměstnavatel: Teplárny Brno, a.s.
Okružní 828
Brno

Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici "Technik - chemik"
Požadavky:
" Vzdělání SŠ/VŠ chemického směru
" Praxe v oboru provozu tepelných zdrojů výhodou
" Technické dovednosti, znalost vyhrazených technických zařízení
" Dobrá znalost MS Office - Word, Excel
" Ochota se dále vzdělávat
" Předpoklady pro týmovou práci
" Řidičské oprávnění sk. B
" Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
" Motivační dopis
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Zajišťuje kvalitu doplňované a oběhové vody v systémech provozovaných tepelných zdrojů
" Kompletně zajišťuje správu svěřených zařízení - chemických úpraven vody a související technologie na všech lokálních zdrojích
" Provádí kontrolu chemických úpraven vody na lokálních zdrojích a zajišťuje jejich servis a opravy
" Provádí pravidelné kontrolní odběry doplňované a oběhové vody a analýzu vybraných parametrů přímo na zdrojích
" Stanovuje ve spolupráci se servisními dodavateli a pracovníky CHÚV TB postup úpravy oběhové vody podle příslušných provozních předpisů
Nabízíme:
" Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,...)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný dle dohody jako zástup za mateřskou dovolenou a rodičovskou dovolenou.
Přihlášku s příslušnými d

Kontaktní osoba: Hana Ing. Žitníková
Telefon: 545 169 242
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj