• ODBORNÝ ASISTENT/KA PRO VĚDU A VÝZKUM (katedra experimentální biologie rostlin P

ODBORNÝ ASISTENT/KA PRO VĚDU A VÝZKUM (katedra experimentální biologie rostlin P

Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1760
České Budějovice

POŽADAVKY: Dokončené doktorské studium v oboru biologie či biochemie;
Minimální praxe 5 let v oboru fyziologie rostlin, zahraniční postdoktorský pobyt výhodou;
Znalost anglického jazyka slovem a písmem minimálně na úrovni B2;
Komunikační dovednosti a bezproblémové vystupování před posluchači (i v angličtině);
Samostatnost, aktivní přístup, trpělivost, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, odpovědnost;
Časovou flexibilitu a ochotu cestovat po ČR a do zahraničí.
Pracovní úvazek: 100%; pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE: Podíl na výuce odborných předmětů na katedře experimentální biologie rostlin (KEBR) v oboru fyziologie rostlin;
Vlastní vědecko-výzkumná činnost v oboru fyziologie rostlin;
Podíl na projektových aktivitách KEBR včetně jejich přípravy;
Vedení a oponování kvalifikačních prací.
NABÍZÍME: Práci v příjemném prostředí, flexibilitu pracovní doby;
8 týdnů dovolené, příspěvek na stravování;
Zvýhodněné bankovní služby a mobilní hlasové a datové služby u partnerských firem JU;
Možnost využití univerzitní školky.
Mzda: Dle mzdového předpisu PřF JU, 32 000 Kč pro absolventa Ph.D.; možnost výkonnostních prémií a odměn.
Nástup: Od 1. 4. 2020 s možností odkladu.

Písemné přihlášky (životopis, motivační dopis) přijímá elektronicky do 31. 1. 2020 personální oddělení Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Branišovská 1760, 370 05 České Budějovice. E-mail: mfrancova00@prf.jcu.cz, tel.: 387 776 209

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Miroslava Francová
Telefon: 387 776 209
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj