• P
  • Montážní dělníci výrobků z kovů

Montážní dělníci výrobků z kovů

Zaměstnavatel: AROJA XORFEX, s.r.o.
tř. Masarykova 1197
Veselí nad Moravou

Pracoviště: tř. Masarykova 1197, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadujeme: znalost technické dokumentace - čtení výkresů - podmínkou, ŘP sk. B, schopnost výjezdu na servis mimo firmu
manuální zručnost.
Náplň práce: montáž strojních celků, částí a příslušenství, nastavení a seřízení montovaných strojů, odpovědnost za montáž.
Nabízíme: práci na zajímavých unikátních projektech, bonusy na základě ohodnocení nadřízeného, kvality práce, docházky a dodržování, pracovních postupů, zaměstnání v menším kolektivu na hlavní pracovní poměr, příspěvek zaměstnavatele na stravování.
Kontak na mail: jaroslav.m@arojaxorfex.cz a na tel. 773 050 635 od 8:00 do 12.00 hod.

Kontaktní osoba: Jaroslav Machálek
Telefon: 773 050 365
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj