• Stavební dělníci - asfaltéři, řidiči (C+E+ profesní průkaz)

Stavební dělníci - asfaltéři, řidiči (C+E+ profesní průkaz)

Zaměstnavatel: SWIETELSKY stavební s.r.o.
Husova 1514
Valašské Meziříčí

STAVEBNÍ DĚLNÍCI - ASFALTÉŘI, ŘIDIČI
POŽADUJEME: manuální zručnost, časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost,
vyučení v oboru výhodou - ne podmínkou. ŘP sk. C+E+profesní průkaz.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha drobné firemní mechanizace a kropícího vozu.
NABÍZÍME: práci v dynamicky se rozvíjející firmě, školení, zaměstnanecké benefity - 5 týdnů
dovolené, stravné, svoz z místa bydliště na místo výkonu práce, každodenní návrat do místa
bydliště, dobré platové podmínky, poskytování firemních OOPP, pitný režim.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 727 815 921, 727 864 902 nebo osobně na adrese
Husova 1514, Valašské Meziříčí.

Kontaktní osoba: Poláchová Denisa Holčák Tomáš,
Telefon: 727 815 921, 727 864 902
Pozice určená pro region: Zlínský kraj