• P
  • *DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

*DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Zaměstnavatel: JORCON s.r.o.
Dobromilice 60

CZ-ISCO 91129. Místo výkonu práce: Dobromilice 60. Pracovní doba: 7:00-15:30 hod. Osobní kontakt po tel. domluvě v době: Po-Pá 8.00-14.00 hod., paní Jordánová, tel.: 582 388 176, nebo 777 772 700, příp. možné využít i email: jorcon@jorcon.cz.
Požadavky: pečlivost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, pracovitost, řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce: dělnické práce v provozovně i po celé ČR s počátkem cesty Dobromilice 60, jde o práce výkopové, bourací, odklizení sutí, nošení břemen do 15 kg, práce ve výškách a s drobným el. nářadím (bruska, vrtačka apod.).
Nabízíme: pracovní poměr na dobru určitou s možností prodloužení.

Kontaktní osoba: Jaroslava Jordánová
Telefon: 582 388 176, 777 772 700-1
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj