• P
  • Lakýrník

Lakýrník

Zaměstnavatel: TATRA TRUCKS a.s.
Areál Tatry 1450

z.: 14.4.2020, a: 12.5.2020
Pracovní náplň:
Příprava automobilových dílů pro lakování, broušení a tmelení, čištění a odmašťování,
stříkání nebo natírání barvou
Požadujeme:
Vyučení v oboru lakýrník
Praxe v oboru výhodou, spolehlivost, loajalitu vůči zaměstnavateli, výkonnost a aktivní přístup, chuť stále se učit a rozvíjet se, práci ve vícesměnném provozu
Nabízíme:
Šanci spolupodílet se na utváření nové tváře české značky s dlouholetou tradicí.
Naše firemní benefity, jako: vlastní závodní jídelnu s obědy kolem 27 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, benefit kartu - možnost čerpat výhody dle vlastní chuti, například na sport či kulturu.
Nástup ihned dle dohody
Kontakt: Danuše Schindlerová, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hod. na tel. č.: 556 492 492, e-mail: danuse.schindlerova@tatra.cz

Lakýrník
Kontaktní osoba: Danuše Schindlerová
Telefon: 556 492 492
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj