• P 
  • P 
  • Ostatní pracovníci na zpravování plechu/Montážní dělníci 

Ostatní pracovníci na zpravování plechu/Montážní dělníci

Zaměstnavatel: SOLIDWAY, s.r.o.
Rokytnice 203

Agenturní zaměstnávání - zaměstnanec může být po skončení prvního přidělení v Rokytnici přidělen jinému uživateli do jiného místa výkonu práce.
Druh práce zahrnuje činnosti, které dle klasifikace CZ ISCO vykonávají Ostatní pracovníci na zpracování plechu (CZ ISCO 72139) a současně Montážní dělníci (CZ ISCO 82191). Podmínkou jsou předchozí zkušenosti z kovovýroby v délce min. 1 roku, podmínkou je velmi dobrý zdraovotní stav, práce v nepřetržitém provozu (práce o víkendech, v noci, ve svátek, přesčas). Možnost kombinace úkolové a časové mzdy.
Pro výběrové řízení SOLIDWAY, s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobní údajů (EU) 2016/679. Odpovědi na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Náplň práce: 5 týdnů řádné dovolené, zajištěno stravování ve výrobním areálu včetně příspěvku zaměstnavatele, možnost blízkého ubytování s příspěvkem zaměstnavatele.

odpovědět
Ostatní pracovníci na zpravování plechu/Montážní dělníci
Kontaktní osoba: Petr Janíček
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj