• P 
  • P 
  • Truhláři - výrobní dělníci 

Truhláři - výrobní dělníci

Zaměstnavatel: VAGONKA INTERIORS s.r.o.
Na Vyhlídce 836

Z:21.9.2020, a: 24.02.2021Místo výkonu práce Studénka, nábory probíhají již nyní, osobní kontakt na adrese Na Vyhlídce 836, Butovice,742 13 Studénka po tel.domluvě.
provádění strojních operací v četě personálu strojovny s profesionálním strojním vybavením, ručním nářadím a strojky v plně vybaveném a čistém prostředí strojní dílny primárně na ranní směně, fyzicky náročná práce.
výuční list - Truhlář
zkušenost s truhlářskými stroji
manuální zručnost
technické uvažování
čtení výkresové dokumentace
zodpovědnost
Více informací na http://vagonka-interiors.cz/cs/uvod/

Zaměstnanecké výhody: Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, zázemí stabilní a perspektivní firmy, práce s profesionálním vybavením, odpovídající platové ohodnocení, profesní/platový růst, práce na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké výhody (7,5 hodinová pracovní doba, týden dovolené nad rámec zákona, na vybraných pozicích mobilní telefon, 110,- kč stravenky, bonus za docházku, výhodná tarifní smlouva s O2 pro zaměstnance a jejich rodiny, možnost dalšího profesního vzdělávání, odměny při významných životních jubileích, příspěvek na dopravu, a další).
Kontaktní osoba: František Urbánek, telefonicky kontakt od PO do PÁ od 13:00 hod. do 14:00 hod., emailem: frantisek.urbanek@vagonka-interiors.cz, VŘ po tel. domluvě.

odpovědět
Truhláři - výrobní dělníci
Kontaktní osoba: František Urbánek
Telefon: 724 517 045
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj