• P
  • Lakýrník kovů - prášková lakovna

Lakýrník kovů - prášková lakovna

Zaměstnavatel: EUROINDUSTRY service s.r.o.
Výstavní 2937

Pracoviště: Výstavní 2937/132a, O - Vítkovice
1. kontakt e-mailem.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme lakárníky/ce kovů pro práškovou lakovnu.

Požadavky:
SOU (výuční list v oboru lakýrník výhodou),
manuální zručnost a chuť se učit novým věcem,
praxe v práškové lakovně vítána,
orientace ve výkresové a technické dokumentaci výhodou.

Nabízíme:
zaškolení na pracovní pozici
možnost profesního růstu
nástup ihned

Náplň práce:
identifikace dílů, kontrola počtu kusů,
posouzení stavu povrchu před lakováním, čištění a odmašťování ploch,
maskování dílů, krytí závitů, navěšování dílů na pojízdný dopravník,
povrchová úprava stříkáním a nanášením prášku,
svěšování dílů z pojízdného dopravníku, odmaskování, sundání krycích komponentů,
provádění konečné montáže vybraných nalakovaných produktů,
kontrola kvality laku, uložení zboží na paletu.

Benefity: přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce

Kontaktní osoba: Sylva Kocurová
Telefon: 607 093 721
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj