• P
  • Dělníci - navíječi elektrických strojů - senior

Dělníci - navíječi elektrických strojů - senior

Zaměstnavatel: G&Em s.r.o.
Bobrky 2243

DĚLNÍCI - NAVÍJEČI ELEKTRICKÝCH STROJŮ - SENIOR
POŽADUJEME: Pečlivost, dochvilnost, samostatnost, ŘP sk. B, manuální zručnost, jeřábnický, vazačský a VZV průkaz. Svářečský průkaz (ZK135 1.1) výhodou. Požadovaná praxe alespoň 3roky na podobné pozici (strojírenství nebo elektrotechnika).
NÁPLŇ PRÁCE: Navíjení rotorů a statorů elektrických strojů, výroba cívek, montážní práce.
NABÍZÍME: Práce v malém kolektivu, různorodá práce, začátek pracovní doby dohodou. Příspěvek na stravu formou stravenek, 5 dní dovolené navíc
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu: jdusek@gaem.cz, nebo osobně v místě výkonu práce, v pracovních dnech v době od 8:00 do 15:00

Kontaktní osoba: Jiří Dušek
Telefon: 733 705 842
Pozice určená pro region: Zlínský kraj