• P
  • MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI SPORTOVNÍHO NÁŘADÍ NA ÚZEMÍ ČR a SR

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI SPORTOVNÍHO NÁŘADÍ NA ÚZEMÍ ČR a SR

Zaměstnavatel: GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí 35

C04 z:5/1/2021 a:29/1/2021
Náplň práce:
- montáže a kompletace jednoduchých konstrukcí dle PD na základové patky, zdi
- čtení a použití technických podkladů
- ruční opracovávání součástí pilováním, broušením, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním
- řezání závitů, zabrušování, slícování, spojování šrouby, nýty
- ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek.
- opracování s využitím ručních strojů a nástrojů
- práce ve výškách 3-6m.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk B.
Nabízíme:
- stravenky, cestovní náhrady Global.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba: Michal Čupa
Telefon: 603 354 729 (7:00-15:00 hod.)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj