• Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Zaměstnavatel: AZ - Pokorny, s.r.o.
Čermákovice 20

Popis pozice: vstupní a výstupní kontrola materiálu, testování na produktech dle požadavků norem a zákazníka, příprava protokolů, tisk štítků k produktům, provádění shipping auditů. Praxe ve strojírenství výhodou, ochota učit se novým věcem, znalost anglického jazyka (úroveň B1). Zaměstnanecké benefity: měsíční prémie, 55% příspěvek zaměstnavatele na obědy ve firemní kantýně, příplatek za splněný fond pracovní doby, příspěvek na udržování pracovních oděvů, 25 dnů dovolené, odměna za doporučení kolegy, společenské akce, odměny za pracovní jubilea, firemní mobilní tarif. Požadavky: praxe ve strojírenství výhodou, ochota učit se novým věcem, znalost anglického jazyka (úroveň B1). Bližší informace o volném místě p. Luksová - telefonicky každý všední den v době 09:00-15:00, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Kontaktní osoba: Miroslava Luksová
Telefon: 515 300 153
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj