• P
  • Lakýrníci senioři

Lakýrníci senioři

Zaměstnavatel: TES VSETÍN s.r.o.
Jiráskova 691

LAKÝRNÍCI SENIOŘI
POŽADUJEME: ÚSO/SŠ vzdělání, praxe na dané pozici, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku, trpělivost, odpovědnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav
NÁPLŇ PRÁCE: Lakování mokrou cestou, lakýrnické práce jako odmašťování, tmelení, nanášení barev; obsluha 20 t jeřábu s dálkovým ovládáním; obsluha vysokozdvižného vozíku; obsluha ČOV (čistička odpadních vod); čištění a údržba pracovních nástrojů; balení hotových výrobků a dílů; obsluha pil, nastřelovačky hřebíků a ostatního ručního nářadí
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v čase 8 - 12 h. na čísle: 571 812 111, e-mailem na: ktrlicova@tes.cz nebo osobně na pracovišti v čase 9 - 11 h.
Ov.e.: 14.10.

Kontaktní osoba: Kateřina Trlicová
Telefon: 571 812 111
Pozice určená pro region: Zlínský kraj