• P
  • Laborant/ka

Laborant/ka

Zaměstnavatel: EKO - VAK s.r.o.
náměstí Komenského 412

Pozice: laborant/ka
Požadavky:
SŠ (VŠ) chemického směru nebo úzce příbuzného oboru s praktickou laboratorní výukou nebo delší laboratorní praxe
- základní praktická znalost laboratorní praxe
- orientace v MS Office
- komunikační dovednosti se zákazníky, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, kolegiální přístup
- praxe s vodohospodářské laboratoře výhodou
Pracovní náplň:
výkon funkce laboranta ve vodohospodářské laboratoři ve smyslu Příručky kvality laboratoře (provádění chemických analýz a souvisejících prací, přípomoc manažerovi kvality a vedoucímu laboratoře)
- spolupráce s manažerem kvality a vedoucím laboratoře na validaci nových zkušebních metod, řešení neshodné práce, tvorbě nápravných opatření, interních auditech, vyhodnocování systému kvality, tvorbě a evidenci řízené dokumentace laboratoře
- případně pomoc vzorkovací skupině laboratoře v terénu (nutný řidický průkaz sk. B - není podmínkou přijetí)
Zaměstnanecké výhody:
- zajímavou různorodou práci v menším a mladém kolektivu
- úvodní výcvik pro výkon pracovní pozice
- profesní rozvoj (průběžné vzdělávání v oboru formou komerčních odborných školení a seminářů
- stravenkový paušál, pružná pracovní doba dle dohody, roční odměny, osobní přístup k zaměstnanci a jeho potřebám (domácí mazlíčci na pracovišti nejsou překážkou)
- služební mobilní telefon a notebook
Nástup možný ihned nebo dle dohody , na šikovného kolegu/kolegyni si rádi počkáme, na dobu určitou - 3 roky, s možností prolongace pracovního poměru na dobu neurčitou
Mzda: 18 000,- až 25 000,- Kč (- platové podmínky dle dohody na pohovoru s ohledem na předsta

Laborant/ka
Kontaktní osoba: Tereza Kunická
Telefon: 777 811 843
Pozice určená pro region: Středočeský kraj