• laborant/laborantka - výzkumný pracovník/pracovnice ve výrobě veterinárních léči

laborant/laborantka - výzkumný pracovník/pracovnice ve výrobě veterinárních léči

Zaměstnavatel: DYNTEC spol. s r.o.
Pražská 328

náplň práce:
- laboratorní vyšetření vzorků biologického materiálu
- výroba bakteriálních a tkáňových suspenzí
- práce s laboratorní technikou
- práce na PC

Výhodou (není podmínkou):
- praktické zkušenosti s biokultivací a fermentací bakteriálních a tkáňových buněčných suspenzí ve fermentorech a biokutivátorech, řízení a optimalizace kultivačního a fermentačního procesu.

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- firemní kurzy anglického jazyka

Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: zaslat strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz.

Kontaktní osoba: Helena Zlochová
Telefon: 608 950 208
Pozice určená pro region: Ústecký kraj