• P
  • Laborant/ka

Laborant/ka

Zaměstnavatel: Schreiber Czech Republic s.r.o.
Konopišťská 905

NÁPLŇ PRÁCE:
odběr vzorků ve výrobě; provádění a posuzování fyzikálně-chemických, mikrobiologických a senzorických analýz podle kontrolních plánů; uvolňování výrobků do trhu (tuzemského i exportních); provádění interní kalibrace přístrojů; reporting denních výsledků kvality; školení operátorů ve výrobě
POŽADUJEME:
SŠ (potravinářský, zemědělský veterinární, chemický obor výhodou); znalost MS Office; samostatnost, zodpovědnost, rychlost a přesnost práce; analytické myšlení; týmového hráče; praxe v laboratoři výhodou
Nabízíme: 5 týdnů dovolené; výběr z benefitů Flexipass v hodnotě 12 000,- Kč/rok; bonus za přítomnost na pracovišti; roční bonus dle výsledků hospodaření firmy; odměna za doporučení nového zaměstnance 13 000 až 45 000 Kč; ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel; závodní stravování
První kontakt: TELEFONICKY (Po - Pá), e-mailem

Laborant/ka
Pozice určená pro region: Středočeský kraj