• P
  • MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI

Zaměstnavatel: BORCAD Medical a.s.
Fryčovice 673

A11 z:22/3/2022 a:9/5/2022
Náplň práce:
- Montáž a předmontáž špičkových produktů-porodní postele, gynekologická křesla
- Skládání a kompletování sestav dle technické dokumentace
- Práce s PC (naučíme Vás zorientovat se v IS Helios)
- Práce s elektrickým a AKU nářadím
- Příprava materiálu a jeho třídění.
Požadujeme:
- Pečlivost, zodpovědnost
- Chuť pracovat a dále se učit novým věcem
- Zručnost
- Částečnou znalost čtení v technických výkresech
- Základní znalost práce na PC.
Nabízíme:
- Dovolenou navíc
- Zdravotní volno (sick days)
- Stravenky
- Penzijní připojištění
- Sportovní a společenské akce
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- Odměna za dárcovství krve
- Zákonné, odborné a jazykové vzdělání
- Odměna se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta
- K základní hodinové sazbě náleží variabilní odměna ve výši 15%
z hodinové mzdy + další příplatky (směnnost, prostředí, práce přesčas,...)
Kontakt osobně, emailem, telefonicky.

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj