• laborant/laborantka - asistent/asistentka v bakterologické laboratoři

laborant/laborantka - asistent/asistentka v bakterologické laboratoři

Zaměstnavatel: DYNTEC spol. s r.o.
Pražská 328

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání v oboru laborant (aplikovaná chemie), popř. v příbuzném oboru.

Náplň práce:
Kultivace bakterií, jejich identifikace (základní diagnostika), charakterizace a kvantifikace včetně dalších standardních postupů v bakteriologické laboratoři.
Práce s bakteriálními biofilmy.

Výhodou (není podmínkou):
Praxe v oboru bakteriologie.
Zkušenost s bakteriálními biofilmy.
Znalost anglického jazyka v oblasti "porozumění čtení".

Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
- firemní kurzy anglického jazyka.

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky.

Pozice určená pro region: Ústecký kraj