• P 
  • P 
  • lakýrník 

lakýrník

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Nádražní 436

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné uchazeče do společnosti provádějící práškové lakování. Specializujeme se na povrchovou úpravu veškerých strojírenských nebo zámečnických kovových a hliníkových výrobků. Specializujeme se na povrchovou úpravu žárově zinkovaných dílů, včetně předúpravy sweeping, na které používáme kvalitní produkty na odplynování vodíku pro dosažení povrchu bez defektů. Lakujeme brány včetně pojezdových, ploty, balkony, zábradlí. Povrchově upravíme ocelové konstrukce, strojírenské výrobky, prvky pro stavebnictví, díly pro automobilový průmysl a další. Nabízíme kompletní renovace automobilových disků včetně soustružení, rovnání, tryskání a práškového lakování. Specializujeme se na velké, ale i malé série výrobků s individuálním plánem na míru dle požadavku zákazníka.
Požadujeme minimální vyučení (výhodou dopravní škola, strojírenská škola), praxe v oboru (prášková lakovna), schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, samostatnost, dobrý zdravotní stav.
Výhodou praxe v oboru a vyučení na dopravní nebo strojírenské škole.
Nabízíme práci v české, stabilní společnosti s tradicí od roku 2008 a perspektivou do budoucnosti, pravidelné měsíční prémie dle odvedené práce a docházky, možnost karierního růstu, práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění firemního bytu, veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim zaměstnancům ZDARMA.

Zaměstnanecké výhody:
Každoroční navyšování mezd, pravidelné měsíční prémie dle odvedené práce a docházky, možnost karierního růstu, zajištěné ubytování

Osobní registrace děláme s

odpovědět
lakýrník
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj