• P 
  • P 
  • Lakýrník (prášková lakovna) 

Lakýrník (prášková lakovna)

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Plzeň
Plzeň

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné lakýrníky do společnosti provádějící práškové lakování. Specializujeme se na povrchovou úpravu veškerých strojírenských nebo zámečnických kovových a hliníkových výrobků. Specializujeme se na povrchovou úpravu žárově zinkovaných dílů, včetně předúpravy sweeping, na které používáme kvalitní produkty na odplynování vodíku pro dosažení povrchu bez defektů. Lakujeme brány včetně pojezdových, ploty, balkony, zábradlí. Povrchově upravíme ocelové konstrukce, strojírenské výrobky, prvky pro stavebnictví, díly pro automobilový průmysl a další. Nabízíme kompletní renovace automobilových disků včetně soustružení, rovnání, tryskání a práškového lakování. Specializujeme se na velké, ale i malé série výrobků s individuálním plánem na míru dle požadavku zákazníka.
Požadujeme minimální vyučení (výhodou dopravní škola, strojírenská škola), praxe v oboru (prášková lakovna), schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, samostatnost, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme práci v české, stabilní společnosti a perspektivou do budoucnosti, pravidelné měsíční prémie dle odvedené práce a docházky, zajištěné podnikové stravování, zdarma nápoje, práci na hlavní pracovní poměr s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění záloh, možnost zajištění firemního bytu, pouze denní směna s možností přesčasů, veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim zaměstnancům zdarma při nástupu do pracovního poměru. Těšíme se na spolupráci.

Zaměstnanecké výhody:
Pravidelné měsíční odměny, zajištěné podnikové stravování, zajištěné zálohy, zajištěné u

odpovědět
Lakýrník (prášková lakovna)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj