• P
  • Lékař/ka do domácího hospice sv. Michaela

Lékař/ka do domácího hospice sv. Michaela

Zaměstnavatel: Oblastní charita Polička
Vrchlického 10

NÁPLŇ PRÁCE: Přímá práce s pacienty a jejich rodinami – terénní formou. Spolupráce s poskytovateli zdravotních a sociálních služeb. Multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu. Administrativní práce spojená s výkonem lékaře. Pracovní doba: práce od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou.
DALŠÍ POŽADAVKY: VŠ - lékař L2 /lékař s odbornou způsobilostí a po absolvování základního kmene/ Praxe v oboru dle odborné způsobilosti pro pozici lékař L2 (pozice není vhodná pro absolventy) Zájem o paliativní medicínu. Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost. Empatie a vstřícný přístup. Dobré organizační a komunikační schopnosti. Ochotu prohlubovat si vzdělání. Výpis z rejstříku trestů.
NABÍZÍME: podpora dalšího vzdělávání, vzdělávací kurzy a školení, individuální rozvržení pracovní doby, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sick days, služební automobil k výkonu práce, mobilní telefon, notebook, bonusy/prémie, možnost občasné práce z domova, flexibilní začátek/konec pracovní doby. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
KONTAKT: telefonicky (Pracovní den od 8 do 15 hod), e-mailem

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj