• P
  • Operátoři montážní linky

Operátoři montážní linky

Zaměstnavatel: CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Valašské Meziříčí

OPERÁTOŘI MONTÁŽNÍ LINKY

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe ve výrobním závodě automotive výhodou, důslednost, pečlivost, spolehlivost, přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace,
manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha montážní linky, manuální kompletace sestav a podsestav, práce dle pracovních instrukcí, kontrola vyrobených dílů
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie po roce trvání PP, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.cz
ov.7.11.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj