• P
  • SKLADNÍCI/ŘIDIČI

SKLADNÍCI/ŘIDIČI

Zaměstnavatel: Stavebniny Holub, s.r.o.
Míru 3247

z:28/2/2024
Pracovní náplň:
- Nakládka / vykládka kamionů
- Příjem, výdej, manipulace a kontrola zboží
- Náklad materiálu pomocí VZV zákazníkovi, podle potřeby i ručně
- Rozvoz materiálu
- Pomocné práce na skladě, udržování čistoty atd.
- Spolupráce při inventurách skladových zásob
- Spolupráce s dalšími složkami firmy.
Požadujeme:
- SŠ nebo vyučen
- Zkušenosti s řízením VZV (možnost zaškolení)
- Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu (zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti)
- Chuť pracovat, zodpovědnost, flexibilitu, předložení výpisu z RT
- Komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu
- Znalost stavebního materiálu výhodou
- Požadujeme ŘP sk. B, aktivní řidič.
Nabízíme:
- Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
- Odpovídající platové ohodnocení
- Po zapracování prémie dle obratu firmy
- Stravenky
- Přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
- Nástup dle dohody.
Své životopisy zasílejte na karierastholub@seznam.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj