Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

malíř pro Moravskoslezský kraj volná místa

Volná místa profese malíř pro Moravskoslezský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

  • P
  • P
  • malíř
  • malíř Moravskoslezský kraj
zobrazujeme 1 - 4 nabídek práce
celkem nalezeno 4 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro malíř Moravskoslezský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Malíř

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

1. kontakt osobně, telefonicky v pracovní dny 8-14 hodin. Tel.: 602 487 375 Praxe min. 1 rok. Vítán řidičský průkaz.

Zaměstnavatel:
JM Services, s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Malíř - natěrač

1. kontakt: volat předem a domluvit si schůzku s p. Watzlawikovou, tel. 602 568 948 v době 7-15:30 hod., e-mailem watzlawikova@taijo.cz Práce ve výškách - bez dravotního omezení. Možno i po rekvalifikaci. Nástup možný ihned. Nástupní mzda: 21 300 Kč ...

TAIJO s.r.o.

Stavební dělník (zedník, malíř)

Požadujeme: " ŘP sk. B, vyučen, zkušenosti se zednickými a malířskými pracemi podmínkou Nástup: " od 1. 12. 2023 Pracovní úvazek: " plný Nabízíme: firemní benefity, až 15% měsíčních prémií, 13. plat, 5 týdnů dovolené, stravenky Bližší ...

Technické služby Krnov s.r.o.

malíři

Náplň práce: Opravy a rekonstrukce interiérů, malování interiérů. Požadujeme praxi v oboru alespoň půl roku. Způsob kontaktu: Předem volat Po-Pá 8-14 hod. na telefonicky nebo e-mailem

Heimstaden s.r.o.